Bizler bu solüsyonu yıllardır süren sudan hidrojen gazını elde etme çalışmalarımızda ve özellikle kanalizasyon ve atık suların içerisinde bulunan bakteri ve virüsleri okside ederek öldürmek ve zehirli atıkları yok etmek için laboratuar çalışmalarında elde etmiştik. 1 ton suya uyguladığımız saf 100ml O8 sıvısı sudaki bütün patojenleri öldürebilmektedir. Zaman içerisinde geliştirdiğimiz bu sıvı formdaki aktif oksijenin insanları ve hayvanları enfekte eden dünya üzerindeki bütün virüs ve bakterilere karşıda çok etkili olduğunu tespit ettik

 Geçtiğimiz dönemlerde 500 ün üzerinde gönüllü bir çok arkadaşımız üzerinde yaptığımız uygulamalarda mevsimsel nezle lerde , çeşitli kronik grip vakalarında , zature ve koah hastalıklarında , kullanılmaya başlandığı dakikalardan itibaren çok etkili bir şekilde belirtileri ve rahatsızlıkları geçirdiği , ateşli vakalarda ateşi hemen düşürdüğü , kronik öksürük ve balgam şikayetlerini ortadan kaldırdığını tespit etmiştik . Ancak bir ilaç firması olmadığımızdan dolayı ve diğer işlerimizin yoğunluğundan .

Mart ayı başında araştırmalarımızı yoğunlaştırarak , sonuçların virüsle mücadelede olumlu olduğunu tespit ettiğimizde ( 30.03.2020 ) 30 Mart 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığına ve Ankara Sağlık İl Müdürlüğüne resmi dilekçelerimizi vererek başvurularımızı yaptık .

 

Saygılarımızla

Baynova Teknoloji A.Ş.